Ипсуич Таун 1-1 Флийтууд Таун

Флийтууд успя да изравни драматично 1-1 в лигата срещу Ипсуич шест минути след добавеното време на второто полувреме, когато ударът на резервата Кейн Хейс се отклони злобно от гредата и се озова в мрежата.

Tractor Boys имаха шансове да увеличат преднината си след началния гол на Люк Волфенден във втората минута, но не успяха да реализират шансовете си.

Защитникът на Ипсуич беше на далечната греда, за да прокара топката покрай вратаря на Флийтууд Джей Линч след корнер на Лив Дейвис.

Ударът на Конър Чаплин беше съборен от Линч, но ударът на Кайл Едуардс беше драматично прехвърлен от воле над гредата от вратаря на Флийтууд от Фреди Ладабо.

Крисчън Уолтън се притече на помощ на Ипсуич, когато падна галантно в краката на Джед Гарнър.

След това Линч спаси вратата на Чаплин, докато шансовете бяха на Камерън Хъмфрис и Кейдън Джаксън да увеличат аванса на домакините.

Джо Гарнър почти изравни за Флийтууд, когато ударът му с глава изби Уолтън само за Дейвис, който акробатично изчисти топката от линията, но ударът на Хейс в продълженията беше париран от Камерън Бърджис и в мрежата.

Все още имаше време за късна драма, тъй като гостите бяха намалени до 10 души при смъртта, когато Джош Ърл получи директен червен картон.

Докладът за мача е предоставен от PA Media.