Кандис Суанепул показва корема си, докато аплодира за победата на Бразилия в мача на откриването на Световната купа в Катар

Кандис Суанепул показва долната си част, докато Бразилия аплодира за победа в откриването на Световната купа, носейки къси панталони в цветовете на страната зелено и жълто

Candice Swanepoel разкри, че подкрепя Бразилия в усилията на страната да си върне миналата слава и да спечели шестото си Световно първенство.

По-рано в четвъртък южноафриканският модел влезе в своите истории в Instagram и сподели снимка, на която развълнувано вдига бразилското знаме над главата си, докато носи цветовете на отбора.

Майката на две деца има много причини за насърчение след победата на Бразилия с 2-0 над Сърбия, за да започне кампанията си за Световното първенство в Лусаил, Катар.

Напред отбор! 34-годишната Кандис Суейнпул приветства победата на Бразилия с 2-0 в първия мач на страната от Световното първенство в Катар

С изображението Swanepoel със сигурност ще привлече вниманието на своите многобройни 18,6 милиона последователи и последователи, като носи жълто-зелената фланелка на националния отбор на Бразилия.

С вдигане на ръце във въздуха, след като уж победиха Сърбия, тя показа корема си.

Кралицата на модния подиум завърши ежедневната си визия, обувайки сини дънки, русата й коса беше пусната направо и се спускаше през гърдите й до средата на гърба с път в центъра.

Явно красавицата е била толкова развълнувана, че е изплезила език, докато явно е крещяла на глас.

ФЕН НА ОТБОР БРАЗИЛИЯ: Въпреки че Swanepoel може да не е от Бразилия, тя показа своята лоялност към футболния отбор на страната в подкрепа на своите приятели и колеги бразилски модели, включително Алесандра Амброзио и Адриана Лима.

Известният нападател на Тотнъм, Ричарлисон, вкара два гола за Бразилия, включително акробатичен удар, който падна в мрежата, в мач, който стана свидетел на падането на страховития играч, Неймар, с нараняване на десния му глезен, според това, което той докладвани. ESPN.

Лекарите на отбора казаха, че Бразилия ще изчака между 24 и 48 часа, за да види дали Неймар ще играе отново в тазгодишния турнир.

Въпреки че Swanepoel може да не е от Бразилия, редица нейни приятели и колеги от Victoria’s Secret Angels наричат ​​страната свой дом, включително Алесандра Амброзио и Адриана Лима.

Ричарлисон отбеляза два гола за Бразилия, включително този акробатичен удар за втори път в мача в Лусаил, Катар, в четвъртък.

Домът на Swanapoel в Южна Африка Те не успяха да се класират за Световното първенство през 2022 г. в Катар и не бяха достатъчно конкурентни, за да се появят в три последователни турнира, откакто бяха домакини на изданието през 2010 г., където завършиха на трето място в група А.

Петте победи на Бразилия на световни първенства през годините са през 1958, 1962, 1970, 1994 и последно през 2002 г.

Световното първенство по футбол се провежда за първи път през 1930 г., когато ФИФА, ръководният орган за футбол в света, решава да организира международен турнир за мъжки футбол под ръководството на президента на ФИФА Жул Риме, който прилага тази идея на практика.

Празнуване: Съотборниците на Ричарлисън празнуват с два гола по пътя към победата на отбора в началото на Световната купа;  За последно Бразилия, която има пет титли, спечели турнира през 2002 г

Празнуване: Съотборниците на Ричарлисън празнуват с два гола по пътя към победата на отбора в началото на Световната купа; За последно Бразилия, която има пет титли, спечели турнира през 2002 г