Спорт по телевизията, 20-26 юни: Финал за Купа Стенли, Световни серии на колеж, MLB, Орегон Спортни награди, голф, футбол и др.

По-долу е даден поглед към спорта по телевизията, включително канали, радио списъци и часове за игри за местни игри и национални спортни събития за 20-26 юни 2022 г. Номерата на честите телевизионни канали са изброени в долната част на страницата. Графикът подлежи на промяна и/или прекъсвания. Всички времена на Тихия океан.

Проверете отново за актуализации през седмицата. Отметка oregonlive.com/topic/sports%20on%20the%20air за пряк път към седмичните спортове в ефира.

понеделник, 20 юни

Финал за Купа Стенли

17 ч

ABC – Игра 3: Колорадо в Тампа Бей

Бейзбол

10 сутринта

MLB – Маями в Ню Йорк Метс

17 ч

FS1 – Св. Луис в Милуоки

Колежски световни серии

11 часа сутринта

ESPN – Станфорд срещу кестенява

4 часа следобед

ESPN – Арканзас срещу Мисисипи

Софтбол

4 часа следобед

ESPN2 – Неограничен брой атлети

18:30 ч

ESPN2 – Неограничен брой атлети

вторник, 21 юни

НХЛ

4 часа следобед

ESPN – шоу на наградите на НХЛ

Бейзбол

4 часа следобед

TBS – Сан Франциско в Атланта

17 ч

FS1 – Св. Луис в Милуоки

18:30 ч

Root, Root Plus – Сиатъл в Оукланд

MLB – Аризона в Сан Диего

7 вечерта

Ванкувър в Хилсбъро, 620 сутринта

Колежски световни серии

11 часа сутринта

ESPN – Нотр Дам срещу. Тексас A&M

4 часа следобед

ESPN2 – Обърн / Станфорд срещу Арканзас/Мисисипи

сряда, 22 юни

Финал за Купа Стенли

17 ч

ABC – Игра 4: Колорадо в Тампа Бей

Бейзбол

11 часа сутринта

MLB – Торонто в Чикаго Уайт Сокс или Ню Йорк Метс в Хюстън

14 ч

MLB – Филаделфия в Тексас или Аризона в Сан Диего

4 часа следобед

MLB – Детройт в Бостън или NY Yankees в Tampa Bay

18:30 ч

Root, Root Plus – Сиатъл в Оукланд

7 вечерта

MLB – Канзас Сити в LA Angels

Ванкувър в Хилсбъро, 620 сутринта

Колежски световни серии

11 часа сутринта

ESPN – Игра 11

4 часа следобед

ESPN – Игра 12

WNBA

4 часа следобед

ESPN2 – Ню Йорк в Кънектикът

Голф

3:30 ч. четвъртък

Голф – Световно турне: Международно отворено

четвъртък, 23 юни

НБА драфт

17 ч

ABC, ESPN, NBA – 1 кръг, 620-AM, 910-AM

8 вечерта

ESPN, НБА – 2 кръг, 910 часа сутринта

Бейзбол

9 сутринта

MLB – Сан Франциско в Атланта или Колорадо в Маями

По обяд

MLB – Кливланд в Минесота или Ст. Луис в Милуоки (12:30 ч.)

12:30 ч

Root, Root Plus – Сиатъл в Оукланд

4 часа следобед

MLB – Хюстън в NY Yankees или Балтимор в Chicago White Sox (17:00)

7 вечерта

Ванкувър в Хилсбъро, 620 сутринта

8 вечерта

MLB – Филаделфия в Сан Диего

Колежски световни серии

11 часа сутринта

ESPN – Игра 13 (ако е необходимо)

4 часа следобед

ESPN2 – Игра 14 (ако е необходимо)

Голф

3:30 сутринта

Голф – Световно турне: Международно отворено

8 часа сутринта

Голф – PGA шампионат за жени

По обяд

Голф – PGA: Travelers Championship

19:30 ч

Голф – US Senior Open

3:30 сутринта петък

Голф – Световно турне: Международно отворено

Софтбол

4 часа следобед

ESPNU – Неограничен брой атлети

18:30 ч

ESPNU – Неограничен брой атлети

петък, 24 юни

Финал за Купа Стенли

17 ч

ABC – Игра 5 (ако е необходимо): Тампа Бей в Колорадо

Бейзбол

18:30 ч

Root, Root Plus – Сиатъл в LA Angels

7 вечерта

KRCW – Ванкувър в Хилсбъро, 620 AM

CFL

17:30 ч

ESPN2 – Хамилтън в Уинипег

Голф

3:30 сутринта

Голф – Световно турне: Международно отворено

8 часа сутринта

Голф – PGA шампионат за жени

По обяд

Голф – PGA: Travelers Championship

19:30 ч

Голф – US Senior Open

Автомобили

13 ч

FS1 – квалификации за серията камиони NASCAR

17 ч

FS1 – Серия камиони NASCAR: Нешвил 200

19:30 ч

FS1 – NHRA квалификация

лакрос

15:30 ч

ESPN2 – PLL: Redwoods vs. Камшикови змии

Софтбол

4 часа следобед

ESPNU – Неограничен брой атлети

18:30 ч

ESPNU – Неограничен брой атлети

Смесени бойни изкуства

18 ч

ESPN – основна карта PFL 5

Австралийска футболна лига

2 часа сутринта събота

FS1 – AFL Premiership: St. Килда в Сидни

събота, 25 юни

награди

7 вечерта

KATU – Орегон Спортни награди

Бейзбол

10 сутринта

MLB – Хюстън в Ню Йорк Янкис или Питсбърг в Тампа Бей

Хюстън в NY Yankees, 910-AM

13 ч

FS1 – Вашингтон в Тексас

4 часа следобед

Fox – Отбори TBD

7 вечерта

FS1, Root, Root Plus – Сиатъл в LA Angels

Ванкувър в Хилсбъро, 620 сутринта

Колежски световни серии

4 часа следобед

ESPN – Финален мач 1, 970-AM

футбол

10 сутринта

ESPN – USL: Луисвил в Хартфорд

По обяд

ABC – MLS: Канзас Сити в Сиатъл

14 ч

ESPN – MLS: Нашвил в DC United

16:30 ч

FS1 – Приятелски мач за жени: САЩ срещу Колумбия

19:30 ч

Fox 12 Plus, ESPN + – MLS: Колорадо в Портланд, 750-AM, 1150-AM, 93.5-FM

Big3 баскетбол

10 сутринта

CBS – Отбори TBD

USFL плейофи

По обяд

Фокс – Полуфинал: Ню Джърси срещу Филаделфия

17 ч

NBC – Полуфинал: Бирмингам срещу. Ню Орлиънс

CFL

7 вечерта

ESPN2 – Торонто в Британска Колумбия

Голф

4:30 сутринта

Голф – Световно турне: Международно отворено

10 сутринта

Голф – PGA: Travelers Championship

NBC – PGA шампионат за жени

По обяд

CBS – PGA: Travelers Championship

Голф – US Senior Open

Автомобили

12:30 ч

САЩ – NASCAR Xfinity Series: Nashville 250

17 ч

CBS – Superstar Racing Experience

Ръгби

9 сутринта

Фокс – MLR финал

Коне

9:30 сутринта

FS1 – NYRA: Ден на Америка в състезанията

Лека атлетика

13 ч

NBC – Шампионат на САЩ на открито

Смесени бойни изкуства

4 часа следобед

ESPN2 – Предварителни срещи на UFC Fight Night

7 вечерта

ESPN – Основна карта на UFC Fight Night

Софтбол

4 часа следобед

ESPNU – Неограничен брой атлети

18:30 ч

ESPNU – Неограничен брой атлети

неделя, 26 юни

награди

4 часа следобед

KATU – Орегон Спортни награди

Финал за Купа Стенли

17 ч

ABC – Игра 6 (ако е необходимо): Колорадо в Тампа Бей

Бейзбол

10:30 сутринта

MLB – Хюстън в NY Yankees или Бостън в Кливланд

13 ч

Root, Root Plus – Сиатъл в LA Angels

Ванкувър в Хилсбъро, 620 сутринта

13:30 ч

MLB – Филаделфия в Сан Диего или Сиатъл в LA Angels

4 часа следобед

ESPN, ESPN2 – LA Dodgers в Атланта, 910 часа сутринта

Колежски световни серии

По обяд

ESPN – Финален мач 2, 970-AM

футбол

По обяд

ABC – MLS: NY Red Bulls в LAFC

15 ч

FS1 – MLS: Ню Йорк във Филаделфия

Голф

4:30 сутринта

Голф – Световно турне: Международно отворено

10 сутринта

Голф – PGA: Travelers Championship

NBC – PGA шампионат за жени

По обяд

CBS – PGA: Travelers Championship

Голф – US Senior Open

Автомобили

11 часа сутринта

САЩ – IMSA SportsCar Championship

По обяд

Фокс – Национални граждани на NHRA

14 ч

NBC – Серия NASCAR Cup: Nashville 400

Коне

9:30 сутринта

FS1 – NYRA: Ден на Америка в състезанията

12:30 ч

FS1 – NYRA: Ден на Америка в състезанията

Лека атлетика

13 ч

NBC – Шампионат на САЩ на открито

14 ч

САЩ – Шампионат на САЩ на открито

Чести номера на канали

ABC (Comcast 2; DirecTV 2)

CBS (Comcast 6; DirecTV 6)

NBC (Comcast 8; DirecTV 8)

Fox (Comcast 12; DirecTV 12)

Голф (Comcast 33; DirecTV 218)

Корен (Comcast 34, 734, 1251; DirecTV 687, 688)

Root Plus (Comcast 427, 1253; DirecTV 687-1)

ESPN (Comcast 35; DirecTV 206)

ESPN2 (Comcast 36; DirecTV 209)

CNBC (Comcast 46; DirecTV 355)

truTV (Comcast 51; DirecTV 246)

TNT (Comcast 54; DirecTV 245)

TBS (Comcast 55; DirecTV 247)

САЩ (Comcast 58; DirecTV 242)

NFL (Comcast 400, 417; DirecTV 212)

ESPNEWS (Comcast 402; DirecTV 207)

BTN (Comcast 403; DirecTV 610)

FS1 (Comcast 408; DirecTV 219)

FS2 (Comcast 414; DirecTV 618)

Тенис (Comcast 410; DirecTV 217)

ESPNU (Comcast 411; DirecTV 208)

CBSSN (Comcast 412; DirecTV 221)

NBA (Comcast 416, 439; DirecTV 216)

NHL (Comcast 418; DirecTV 215)

MLB (Comcast 419; DirecTV 213)

Pac-12 Oregon (Comcast 420; няма на DirecTV)

Pac-12 Network (Comcast 421, 720, 1329; n / a на DirecTV)

SEC (Comcast 425; DirecTV 611)

ACC (няма за Comcast; DirecTV 612)