Съндърланд 1-0 Ал Шабаб: Бой избухна в Дубай плюс скорошните наранявания на Рос Стюарт и Дан Балард

Съндърланд се изправя срещу отбора на Саудитска Арабия Ал Шабаб в Дубай този следобед – и ще имаме пълно отразяване на мача.

Седмица след Съндърланд, този следобед ще се играе приятелски мач срещу Ал-Шабаб Саудитска Арабия, при условие че мачът започне в 13:00 GMT.

Тук ще ви информираме за развитието на мача, новини за отбора и най-актуалното отразяване на мача, докато Съндърланд се стреми да изгради и поддържа фитнес под ръководството на мениджъра Тони Моубрей.

Съндърланд се изправя срещу младежкия отбор на Саудитска Арабия този следобед в Дубай.

основни събития

• Съндърланд първа половина XI: Патерсън, Хюм, Бът, Алис, Хъгинс, Еванс, Баа, Робъртс, Амад, Ембълтън, Симс.
  • Съндърланд XI второ полувреме: Бас, Гуч, Бът, Ониан, Сиркин, Нийл, Матети, Робъртс, Причард, Кларк, Дагако
  • Контузеното дуо Рос Стюарт и Дан Балард пропусна мача преди основен гол да спечели мача за Съндърланд.
  • През второто полувреме избухна сбиване с Linden Gooch, преди той да се оттегли от мача

Показване на нови актуализации

Седмица след Съндърланд сега те се подготвят за приятелски мач срещу младежкия отбор на Саудитска Арабия.

Съндърланд ще играе младежкия мач в петък, 25 ноември от 17:00 GMT (13:00 GMT) в Jebel Ali Center of Excellence и ще бъде достъпен само на стадиона. Цените на билетите са 80 дирхама за възрастни и 30 дирхама за деца под 16 години.

Съндърланд потвърди информацията за билетите и предаването на живо на мача срещу футболен клуб Ал Шабаб. Съндърланд са в Дубай тази седмица, тъй като турнирът взема триседмична почивка за Световното първенство в Катар. Когато кампанията в лигата се поднови, те се изправят срещу Милуол на Стадион ъф Лайт на 3 декември.

„Беше добре да се върна да тренирам с отбора“, каза той пред safc com. „Излязох от около пет седмици, така че се опитвах да се върна в разгара на нещата и да вляза във форма.

“Чувствам се във форма и всичко, свързано с докосването на топката. Просто да премахна тази ръжда и да се приготвя за следващата седмица, когато се приберем у дома.

“Вземете няколко минути в краката си, което е идеално за мен и всички други хора, които получиха една седмица почивка. Ще бъде трудно в тази жега, но ще бъде добре в дългосрочен план за нас.”

От safc.com: „Очаква се мениджърът Тони Моубрей да даде на всеки член на отбора си минути в мач тази вечер в опит да осигури върхова форма преди завръщането им в лигата следващия уикенд.

“Аги Елис и Линдън Гуч участваха в тренировките на първия отбор тази седмица, след като наскоро се възстановиха. Не се очаква Рос Стюарт да участва тази вечер, докато Дан Балард продължава рехабилитацията си от счупен крак.”

На терена в мача играят играчите на Съндърланд Кирил Луис-Драйфус и Хуан Сартори.

Играта се провежда в Дубай с ранен шанс за разбиване на Simms.

Ба губи по средата, но фалът е отсъден накрая. Съндърланд подновява играта и започва да удря топката. 4-2-3-1 в полза на Съндърланд

Ударът на Ембълтън беше близо до влизане. Сякаш отскочи от стълба.

Наистина няма много за решаване, типичното приятелско усещане за този мач. Съндърланд владееше топката, но младите заплашваха на моменти.