Франция 1-0 Полша На живо! Giroud Goal – Световно първенство 2022, предаване на живо, последни резултати и актуализации днес

Сините избегнаха проклятието на отпадането на защитаващия титлата си в груповата фаза, за да организират вълнуващ сблъсък от осминафиналите на Световното първенство с Полша този следобед. Двата отбора загубиха последните си мачове от групата, като Франция се редуваха, но днес очакваме да са в пълен състав.

Капитанът на Франция Уго Лорис ще стартира, като по този начин изравни рекорда на Франция от 142 мача, поставен от Лилиан Тюрам, но той ще има трудна задача да отбележи събитието с чиста мрежа, докато се изправя срещу талисмана на Полша Роберт Левандовски. От друга страна, заедно с Килиан Мбапе, той предизвика много притеснения за Полша.

Франция се стреми да постигне рекорд за шест поредни победи от последните 16 Световни първенства, докато Полша се стреми да подражава на своя отбор от 1982 г., който победи Франция в единствената си друга среща на Световно първенство. Наваксайте мача на живо по-долу с нашия специален блог за мачове, включващ експертни прозрения и анализи от Саймън Колингс на стадион Al Thumama.

Актуализации на живо

1670169955

47 мин.: Дембеле е фаулиран на границата на полското наказателно поле и Березински получава жълт картон за това влизане. Той взе ли топката? Един суров.

1670169833

другата половина

Отново сме в Доха.

1670169622

Ако смятате, че Полша има трудна работа преди мача… ето коефициентите за първото полувреме FairBettingSites:

• Франция: 2/13
  • Равенство: 11/2
  • Полша: 18/1
1670169129

Мисли за първото полувреме

Мбапе заплашваше много, а Жиру постигна финал от световна класа, но Франция все още не е достигнала най-високите си нива в този мач. Те се надяват да отбележат нов гол и да покажат по-удобно представяне през второто полувреме. Полша ще смята, че може да направи достатъчно, за да се върне в състезанието.

1670168974

половината време

Второто полувреме е 1-0.

Само този момент на разлика разделя двете страни – централна топка от Мбапе, добро завъртане и чупещ рекорд завършек от Жиру.

Полша имаше своите шансове и ще бъде малко нещастна. Френското качество почти блесна.

Getty Images
1670168837

46 минути: Жиру става голмайстор на Франция. Той се сблъскваше с критиците си през цялата година и не е най-елегантният нападател, но числата не лъжат. Той надмина Тиери Анри.

1670168729

Цел! Франция 1-0 Полша | Джерод 44

Джиро открива резултата!

Какъв момент за французите да намерят своя гол точно преди почивката – това е исторически момент за бившия играч на Арсенал и Челси, който се обърна и намери долния ъгъл, превръщайки се в голмайстор на страната си.

1670168628

42 мин.: Властите не са доволни от златната верига на Жул Конде. Той го носи от самото начало, момчета, как не забелязахте?

Той е свален.

1670168424

39 мин. Зилински стреля встрани, Лорис му попречи, а след това Варан сръчно се протегна, за да я избие от линията. Полша ще се чувства нещастна, защото все още е на същото ниво.

1670168348

38 мин.: Страхотно спасяване на Лорис и изчистване от голлинията – Полша може да бъде 1-0! То бе пропуснато от стража на Тотнъм минута преди края, което в крайна сметка се получи отлично отляво.