Южна Корея 1-1 Португалия на живо! Гол на Ким Йънг-Гуон – Поточно предаване на мачове от Световната купа 2022, последни резултати и актуализации

Португалия може да завърши начело в група H, като победи Южна Корея днес след впечатляваща световна кампания досега. Въпреки цирка около Кристиано Роналдо, отборът на Фернандо Сантос свърши относително лека работа в турнира, като спечели и двата си начални мача с малък интерес.

Междувременно Южна Корея се нуждае от победа, за да има някакъв шанс да влезе в последните 16. Тяхната драматична загуба от Гана ги постави на ръба на разочароващо отпадане и би им донесла само три точки във всеки вид спор. Heung-Min Son не изглеждаше в добра форма и имаше голяма нужда от прогрес тук.

Сантос може да даде почивка на играчите и да разчита на талантлива страна във финалния мач от групата, а снощи Япония и Коста Рика доказаха, че всичко може да се случи на финала. Следете всички събития на живо с блога за мачове на Standard Sport. Малик Узия ще предостави експертен анализ от място.

Актуализации на живо

1669996286

Мисли за първото полувреме

Остава да видим дали Португалия ще почувства необходимостта да пусне своите топ нападатели – като Бруно Фернандеш, Бернардо Силва и Жоао Феликс – през второто полувреме. Равенството им е достатъчно, за да спечелят осмия сет.

Фактът, че Уругвай води на Гана прави второто полувреме на този мач още по-интересно. Почти сигурно ще получим атакуваща игра от Южна Корея след полувремето.

1669996104

половината време

Това е първото полувреме.

Това не мина без забавление. Португалия доминираше в отбора и те водеха чрез Хорта, но Южна Корея постигна целта си и те определено ще се състезават, но се нуждаят от повече, за да се класират.

AFP чрез Getty Images
1669995999

добавено време

45 минути: Португалия надиграва цяла Южна Корея в последните етапи на първото полувреме. Витиня е жизненоважен ресурс в халфовата линия, а комбинацията от дясната страна на Далот създава отвори.

Корея има две минути продължение през първото полувреме.

1669995837

42 мин.: Нов далечен удар на португалски полузащитник, но този път отвори отдясно за Витиня, чийто удар изпита вратаря и Роналдо се изстреля в последвалия удар, стреляйки с глава в далечен удар.

1669995760

41 мин.: Матхаус стреля от разстояние. Трябваше да търси пропуск.

1669995725

40 минути: Само бележка относно факта, че Лий Канг-ин беше жестоко жълт картон от рефера Факундо Тело по-рано. Това може да се окаже решаващо, ако Южна Корея и Уругвай трябва да ги разделят чрез рекорда си за феърплей, ако са изравнени по точки, голова разлика и отбелязани голове.

1669995581

38 мин. Далот продължава да получава много радости отдясно. Той се превърна в един вид играч, десен бек на Юнайтед, неразделна част от Ерик тен Хаг тези дни.

Бившият съотборник Роналдо участва в някои добри взаимодействия с Витиня, но науката работи, за да сложи край на тази португалска атака.

1669995429

35 мин.: Витиня се нареди за удар от 25 ярда, след като топката рикошира в корнер на Португалия.

22-годишният футболист от Пари Сен Жермен беше силно ангажиран досега.

1669995303

33 мин.: Южна Корея е в добра позиция да се класира сега. Уругвай бързо поведе с 2-0 срещу Гана, което означаваше, че нов корейски гол ще им позволи да претендират за второ място, при условие че Уругвай не вкара нищо.

1669995214

32 мин.: Припев на името на Лионел Меси от корейски фенове…